Lista Karpackich

Członkowie Towarzystwa Karpackiego wg numerów wydanych legitymacji:

1  Midowicz Władysław (†11.02.1993) Wieliczka
2  Wielocha Andrzej Warszawa
3  Antoniak Piotr Pruszków
4  Iwaniszewski Stanisław Warszawa
5  Janko Piotr Warszawa
6  Juszczyk Wojciech Warszawa
7  Kamińska Anna Warszawa
8  Kamiński Piotr Warszawa
9  Kryciński Stanisław Warszawa
10  Kulewski Adam Pruszków
11  Luboński Paweł Warszawa
12  Marszałek Juliusz Warszawa
13  Mościcki Bogdan Warszawa
14  Oleszak Dariusz Warszawa
15  Olszański Tadeusz A. Warszawa
16  Ostrowińska Anna (†13.08.2002) Warszawa
17  Smaza Janusz S. Warszawa
18  Staniszewski Zenon T. Warszawa
19  Swianiewicz Jan J. Warszawa
20  Trajdos Tadeusz M. Warszawa
21  Wójcik Wiesław A. Kraków
22  Grzesik Witold Warszawa
23  Kiełbasiński Tadeusz Łódź/Olchowiec
24  Michałowski Witold Michalin (w maju 1996 r. decyzją Rady skreślony z listy TK)
25  Parczewski Michał Kraków
26  Traczyk Tomasz Warszawa
27  Tur Jerzy († 13.04.2009) Rzeszów
28  Kałuża Zygmunt Rzeszów
29  Truś Radosław Gliwice
30  Remiszewski Ryszard M. Gliwice
31  Figiel Stanisław Kraków
32  Krukar Wojciech Rymanów Zdrój
33  Krzywda Piotr Kraków
34  Janicka-Krzywda Urszula († 25.01.2015) Kraków
35  Szucki Piotr Olsztyn
36  Frodyma Roman Jasło
37  Olszewski Robert Warszawa
38  Panek Tomasz Puławy
39  Montusiewicz Jerzy Lublin
40  Preidl Wojciech Gliwice
41  Kroh Antoni Nowy Sącz
42  Kotowski Tadeusz Toruń
43  Cymbała Henryk Siemianowice Śląskie
44  Kesicki Iwona Kaarst (Niemcy)
45  Paczula Grzegorz Piekary Śląskie
46  Piotrowski Jacenty Będzin
47  Dymek Aleksander Szczytniki/Kraków
48  Dziura Jan Kraków
49  Siwek Andrzej Kraków
50  Tomkiewicz Jan Rymanów Zdrój
51  Wieczorek Edward Katowice
52  Baryluk Jarosław Kraków
53  Chrobak Andrzej Warszawa
54  Pawlak Krzysztof Łódź
55  Martyniak Mariusz Warszawa
56  Synowiec Michał Warszawa
57  Depczyński Maciej Jasło
58  Gocz Teodor Zyndranowa
59  Długaszek Dariusz R. Katowice
60  Kucała Anna Kraków
61  Flakiewicz Stanisław Łódź
62  Tyska-Kobylińska Joanna Chorzów
63  Darocha Mieczysław Ustrzyki Dolne
64  Modrzejewski Szymon Warszawa
65  Palica Leszek Radzyń Podlaski
66  Kamler Wanda Warszawa
67  Niziurski Marcin Izabelin
68  Rąkowski Grzegorz Nowy Dwór Maz.
69  Rubel Margaret M. Paryż (Francja)
70  Szpyrka Mirosław Legnica
71  Machnik Jan Kraków
72  Waszczuk Witold (†1999) Lublin
73  Orłowski Stanisław Orelec
74  Petrowicz Tadeusz Lublin
75  Bracha Bogdan Lublin
76  Matecka Agnieszka Lublin
77  Pałysiewicz Krzysztof Rzeszów
78  Radwański Andrzej Sanok
79  Wesołkin Wojciech Sanok
80  Butkiewicz-Mazurkiewicz Irmina (†11.07.2012) Kraków
81  Mazurkiewicz Owidiusz Kraków
82  Zińko Jurij Lwów (Ukraina)
83  Ossadnik Hubert Sanok
84  Grochala Wojciech Warszawa
85  Nesteruk Jurij Lwów (Ukraina)
86  Nesteruk Natalia Lwów (Ukraina)
87  Malarz Wiesław Mikołów
88  Kaliciński Dariusz Zamość
89  Doszna Julia Łosie
90  Kubit Robert Krosno
91  Kostka Janusz Krosno
92  Hanusová Anna Preszów (Słowacja)
93  Wachová Monika Preszów (Słowacja)
94  Gregorová Anna Preszów (Słowacja)
95  Gregor Karol Preszów (Słowacja)
96  Radev Miroslav Koszyce (Słowacja)
97  Radeva Tatiana Koszyce (Słowacja)
98  Dušenková Eva Preszów (Słowacja)
99  Rymarowicz Leszek Zelków
100  Zamojski Adam Zgierz
101  Źrółka Michał (†1.12.2004) Warszawa
102  Karpiński Andrzej Gorlice
103  Lovacký Mikuláš Bardiów (Słowacja)
104  Grešlík Vladislav Preszów (Słowacja)
105  Magdoń Jacek Ropczyce
106  Sowiński Marek Poznań
107  Woźniak Piotr (†01.08.2014) Łódź
108  Roşca Felix Warszawa
109  Krukowski Stefan Warszawa
110  Skrok Zdzisław Warszawa
111  Smolarek Jarosław Pabianice
112  Rogowski Jacek Łódź
113  Łebkowska Katarzyna Warszawa/Lwów
114  Gabło Mikołaj Olchowiec
115  Kaczorowski Andrzej W. Warszawa
116  Mierzejewski Marcin Gdańsk
117  Nowak Tomasz Lublin
118  Wojda Urszula Wetlina
119  Kumłyk Roman Werchowyna (†22.01.2014) (Ukraina)
120  Malec Piotr Warszawa
121  Seniuta Agnieszka Wrocław
122  Kałuszko Jacek Otwock
123  Gilarski Sylwester Jasło
124  Rybski Andrzej Ustrzyki Dolne
125  Wygoda Zbigniew Gliwice
126  Żurko Jerzy Wrocław
127  Rukść Kinga Warszawa
128  Limkiewicz Olga Warszawa
129  Adamska Krystyna Lwów (Ukraina)
130  Adamski Stefan Lwów (Ukraina)
131  Staruch Petro Obroszyno (Ukraina)
132  Morgun Maciej Gliwice/Warszawa
133  Klimek Jan Warszawa
134  Krakowski Jerzy P. Mielec
135  Sadowska Aleksandra Nadarzyn
136  Igras Marek Zaklików
137  Zejdowski Jacek Warszawa
138  Kowalik Dariusz Bytom
139  Spiżewski Robert Stąporków
140  Stefaniuk Piotr Kluczbork
141  Janocha Stanisław Warszawa
142  Polerowicz Anna Poznań
143  Adamkiewicz Agata Warszawa
144  Żurawski Andrzej Warszawa
145  Swat Tadeusz (†3.05.2006) Warszawa
146  Anielski Maciej Olsztyn
147  Kostuj Radosław (†14.07.2009) Kraków
148  Kostrzeń Robert Kraków
149  Matuszyk Paweł J. Nowy Sącz
150  Tomaszewski Zbigniew (†20.10.2015) Poznań
151  Gąsiorowski Andrzej Lesko
152  Węgrzyn Monika Krosno
153  Smoliński Tomasz Warszawa
154  Radaj Zbigniew (†16.05.2008) Warszawa
155  Czerniak Dariusz Gliwice
156  Aszkowski Czesław Bydgoszcz
157  Jarosiński Grzegorz Warszawa
158  Lityński Marek Warszawa
159  Matuszewski Włodzimierz Warszawa
160  Braszko Krzysztof Bytom
161  Rumpel Artur S. Gorzyce
162  Kornacki Andrzej Sochaczew
163  Borkowski Zenon Łuków
164  Rączka Henryk Kielce
165  Kamińska Kinga Warszawa
166  Łojasiewicz-Ostoja Anna Warszawa
167  Barcikowski Zygmunt Warszawa
168  Samoraj Karolina Podkowa Leśna
169  Wencel Justyna Warszawa
170  Śniadek Dominik Brzeszcze
171  Miśkowiec Maciej Warszawa
172  Lechowicz Maciej Warszawa
173  Olak Robert Warszawa
174  Panasik Adam Warszawa
175  Leszek Wojciech M. Łódź
176  Majewski Mariusz Strzelno
177  Żahulśkyj Mychajło (†04.2002) Lwów (Ukraina)
178  Macek Jerzy Nowy Sącz
179  Poraszka Roman Wrocław
180  Łbik Sławomir Lublin
181  Gawryła Dorota Radziszów-Podlesie
182  Ruszczak Andrzej Gdańsk
183  Muszyński Zbigniew Warszawa
184  Muszyńska Małgorzata Warszawa
185  Linkowski Rafał Bystra k/Gorlic
186  Żuczkowski Krzysztof (†4.12.2004) Nowy Sącz
187  Obłąk Janusz Przemyśl
188  Proszyk Jacek Bielsko-Biała
189  Kołat Hanna G. Nowy Sącz
190 Kaszuba Zbigniew Warszawa/Lublin
191  Strauchmann Ewa Poręba Wielka
192  Gołąb Janusz Wieliczka
193  Jakubowicz Jerzy Wołów
194  Jakubowicz Janusz Wołów
195  Strączyk Damian P. Rzeszów
196  Mściwujewska-Kruk Bożena Warszawa/Muszyna
197  Kruk Ryszard Warszawa/Muszyna
198  Skłodowski Jan T. Warszawa-Wesoła
199  Szpila Michał Warszawa
200  Paczóska Katarzyna Warszawa
201  Trzeszczyńska Patrycja Częstochowa
202  Kozieł Tadeusz Dankowice
203  Włodyka Stanisław Wietrzno
204  Smerecki Krzysztof Rymanów Zdrój
205  Górowski Alfons Grywałd
206  Spuła Adrian Bukowno
207  Kozłowski Adam Malbork
208  Zych-Kiełbasińska Krystyna Łódź
209  Wielocha Irena Warszawa
210  Machulik Janusz Ruda Śląska
211  Markowski Damian Dębica
212  Włoskowicz Wojciech P. Radom
213  Andrzej Szadkowski Przyłęk
214  Jolanta Krajewska-Kozłowska, Warszawa
215  Alicja Przybyszowska, Nowy Sącz
216  Mieczysław Samborski, Leżajsk
217  Ewa Piątkowska-Janko, Warszawa
218  Sławomir Stefan Czarnecki, Gdańsk
219  Janusz Byra, Nisko
220 Jerzy Tomala, Rzeszów
221  Marek Haratym, Brzoskwinia
222  Artur Jedynak, Sudół
223. Jerzy Barcikowski, Warszawa
224. Piotr Kłobuch, Węgorzewo Koszalińskie
225. Jacek Nowicki, Reda
226. Andrzej Szymański, Kędzierzyn-Koźle
227. Witold Grodzki, Różanka
228. Marek Łygas, Sandomierz
229. Malina Wiercińska, Warszawa
230. Piotr Wierciński, Warszawa
231. Agnieszka Księżopolska, Warszawa
232. Robert Księżopolski, Warszawa
233. Krzysztof Duda, Kraków

Przed wprowadzeniem legitymacji w 1995 r. szereg osób będących członkami Towarzystwa zakończyło swą działalność. Poniżej wymieniamy je w kolejności alfabetycznej:

1  Bęcalska Anna Burnaby (Kanada)
2  Bielecki Stanisław Rymanów
3  Ciślak Ewa Kraków
4  Flach Jolanta Zubrzyca Górna
5  Frączek Wojciech Jasło
6  Giemza Jarosław Łańcut
7  Jaworska Magdalena E. (†2002) Warszawa
8  Komeda-Trzcińska Zofia (†20.08.2009) Chmiel
9  Kosiorek Zofia Warszawa
10  Koszczyk Tadeusz Bobrowniki
11  Kruszyński Krzysztof Gdańsk
12  Krzyżanowski Krzysztof J. Kraków
13  Łysoń Krzysztof Warszawa
14  Mackiewicz Elżbieta Warszawa
15  Madej Leszek (†1993) Lesko
16  Milczarek Michał Warszawa
17  Niwińska Halina Żywiec
18  Niwiński Tomasz Żywiec
19  Nyczanka Monika Warszawa
20  Paczula Andrzej Piekary Śląskie
21  Różycki Stefan Grodzisk Mazowiecki
22  Spyrczyński Paweł Sucha Beskidzka
23  Staniszewska Alina Warszawa
24  Staniszewski Tomasz  (†25.05.2014)Warszawa
25  Stepan Andrzej Sopot
26  Swianiewicz Paweł Warszawa
27  Szanter Zofia († 12.11.2016) Warszawa
28  Valde-Nowak Paweł Kraków
29  Wroński Paweł Warszawa
30  Żwirkowska Elżbieta Lublin