Uroki Bukowiny

Ukazały się od lat już zapowiadane dwa pierwsze tomy dzieła życia pana Wojciecha Krysińskiego poświęconego Bukowinie. Całość zatytułowana Uroki Bukowiny ma liczyć cztery tomy. Obecnie ukazał się tom pierwszy Polacy na Bukowinie liczący 224 strony i tom drugi Obczyna Wielka liczący 398 stron oraz załączoną mapę Obczyny Wielkiej w skali 1:50000 opracowaną przez PTR-kartografię. Na okładkach obydwu wydanych tomów widnieje podtytuł (?) „Przewodnik Monografia”.

Darzymy wielką sympatią autora tych książek, dlatego też powstrzymamy się od ich oceny. Na przyszłość jednak, ośmielamy się sugerować, żeby autor po pierwsze nie upychał w swoich książkach wszystkiego, co mu wpadnie do ręki, bez żadnej krytycznej analizy oraz żeby jednak zatrudnił redaktora, który o wydawaniu książek ma jakieś pojęcie, bo inaczej marnuje swoją własną pracę.
Dla wielbicieli Bukowiny, którzy pragną stać się posiadaczami tych książek, podajemy adres internetowy wydawcy, u którego można je zamówić w cenie 60 zł plus koszty przesyłki: www.dekorgraf.pl

Udostępnij