Spotkania Karpackie 2022 – online

Z prawdziwą radością pragniemy poinformować wszystkich miłośników Karpat o inauguracji kolejnego sezonu Spotkań Karpackich. Przez wiele lat spotykaliśmy się w warszawskim Muzeum Ziemi PAN, jednak z przyczyn oczywistych rok temu przenieśliśmy się do przestrzeni wirtualnej. Niepewność sytuacji pandemicznej w 2022 roku zmusza nas do kontynuowania Spotkań Karpackich w formule online, która ma swoje dobre strony umożliwiając udział wielu osób, dla których przyjazd do Warszawy na prelekcję był po prostu niemożliwy.
W tym roku zaprosimy Was w wiele ciekawych zakątków Karpat, a w Waszych domach zagoszczą znakomici znawcy karpackich tematów. Zarezerwujcie więc sobie wieczór w każdy ostatni czwartek miesiąca o godz. 19.
Spotkania odbywać się będą na platformie Zoom w trybie webinarium. Będą także transmitowane na kanale YouTube Towarzystwa Karpackiego, a nagrania z nich udostępnimy na portalu karpaccy.pl.
Zaczynamy 27 stycznia o godz. 19 szczegóły już wkrótce.
A tu do pobrania program Spotkań Karpackich 2022 wraz z niezbędnymi wskazówkami organizacyjnymi.

Zapraszamy serdecznie!

Zwracamy się jednocześnie z gorącą prośbą o wsparcie programu popularyzacji problematyki karpackiej prowadzonego przez nasze Towarzystwo poprzez wpłatę darowizny na konto: nr 75 1020 1185 0000 4602 0074 3104, z adnotacją „Spotkania Karpackie”. Za każdą wpłatę będziemy ogromnie zobowiązani. „Spotkania Karpackie” realizowane są wyłącznie siłami społecznymi w ramach działalności statutowej Towarzystwa Karpackiego, prelegenci i prowadzący nie otrzymują honorariów.

Udostępnij